مجتمع آموزشی دخترانه غیر دولتی فدک
 
     
HTML
 
     مرکز پیش دبستانی و دبستان فدک ابتدا در سال 1378 در منطقه 16 تهران و در منطقه نازی آباد شروع به کار کرد ،ودر طی این سالها منشا خدمات و موفقیت های چشمگیری بوده است . این واحد یک وقفه یک ساله در سال تحصیلی 90_89 داشت که باعث شد مکان این مرکز به محله چهارصد دستگاه ،(روبروی پارک شهید رجایی)انتقال پیدا کند. و درسال تحصیلی90_91  با روش جدید و با استفاده ازاطلاعان و فن اوری های روز و به صورت مدرسه هوشمند و كلاس هوشمند اداره و فعالیت خواهد كرد.
در این روش  مدرسه مجهز به سالن هوشمند می باشد و برای تدریس  از تابلوی مخصوص  استفاده می شود .
       معمولاتجهیزات  تابلوی این سالن های آ موزشی هوشمند بوده و شامل  : دیتا پروژوكتور و پرتابل واسمارت كلاس و برد مخصوص خود می باشد .
      در این روش از كچ و ماژیك برای نوشتن روی تخته استفاده نمی شود و بجای ان از  قلم های الكترونیكی مخصوص  كمك گرفته می شود .
       در این روش  تابلو كلاس متصل به لپ تاب یا كامپیوتر است و در حین درس از محتواهای درسی اماده و ذخیره شده در كامپیوتر هم می توان  بهره گرفت.. حتی معلم میتواند بنا به ضرورت  تابلو كلاس را به اینتر نت متصل نموده و از اطلاعات اینتر نت بصورت ان لاین استفاده نماید.
      علاوه بر ان چه كفته شد . مدیریت مدرسه نیز هوشمند می باشد و اطلاعات دانش آ موزان  و وضعیت درسی و نمرات انها به ر سیستم مدرسه  منتقل و هر یك از اولیاء محترم و یا خود دانش آموزان می توانند با استفاده از نام كاربری و رمز ورود از اطلاعات مربوط به خود یا فرزندشان بهره مند گردند.
       در قدمهای بعدی  بنا بر آ نست كه اولیا محترم بصورت زنده  از منزل یا محل كار خودشان بتوانند فرزند خودشان را در سر كلاس و مدرسه مشاهده نمایند .....